System rezerwacji dla strzelnicy – wtyczka WordPress

Kalendarz i formularz rezerwacji wtyczka - front

Dla naszego Klienta w oparciu o własną wtyczkę systemu rezerwacji dla WordPress zrealizowaliśmy system rezerwacji stanowisk i torów dla strzelnicy sportowej.

W stosunku do istniejącej wersji opisanej pod linkiem #wtyczka rezerwacji WordPress#, nowa wersja wprowadza nowy wymiar tj. tory jak również funkcjonalność wprowadzenia ograniczeń jednoczesnej rezerwacji torów znajdujących się blisko siebie ze względu na bezpieczeństwo strzelców np. rezerwacja jednego z nich wyklucza rezerwację drugiego. Zmiany zostały wprowadzone zarówno w części frontowej jak i administracyjnej rozwiązania.

Własny system rezerwacji w odróżnieniu od rozwiązań dostępnych na specjalizowanych serwisach rezerwacji posiada pewne przewagi jak możliwość indywidualnego, precyzyjnego dopasowania do potrzeb i uwarunkowań czy też uwalnia od konieczności ponoszenia comiesięcznych opłat od użytkowania czy procentu od transakcji dla operatora systemu rezerwacji (poza prowizją operatora płatności).

Wtyczka może zostać zmodyfikowana i wdrożona wg indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu: m.moraczewski@programistaphp.com.pl