O nas

Indywidualne podejście do Klienta

Podstawą owocnej współpracy jest partnerski, konstruktywny dialog i wzajemne zrozumienie. Kluczowe dla nas jest poznanie celów, wymagań, oczekiwań, potrzeb i uwarunkowań Klienta w zakresie tworzonego rozwiązania. Rozmawiamy zarówno z biznesowymi jak i technicznymi reprezentantami Klienta, przystępnym dla nich językiem. Oferujemy wsparcie merytoryczne, inicjatywę i kreatywność na wyznaczonych kierunkach. Staramy się, aby tworzone oprogramowanie było niezawodne, przyszłościowe, tanie i bezproblemowe w utrzymaniu i rozwoju.

Wieloletnie doświadczenie

Programujemy w PHP, Javascript, HTML, CSS, SQL (MySQL, PostgreSQL, Oracle) a także innych językach programowania. Nasi programiści posiadają ponad 19-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku PHP. Wykonywaliśmy dedykowane systemy zamówień, cms, sklepy internetowe, wtyczki dla WordPress, moduły dla Joomla, systemy mailingu, crawlingu, przeglądarkowe gry javascript, integracje z systemami backoffice. Wdrażaliśmy strony internetowe w oparciu o CMS Joomla, WordPress, Drupal, sklepy internetowe w oparciu o Prestashop, WooCommerce i rozwiązania starsze. Członkowie naszego zespołu posiadają doświadczenie zarówno freelancerskie, kontraktorskie jak i etatowych programistów i informatyków korporacyjnych. Daje nam to możliwość świadczyć usługi programistyczne dla praktycznie każdego typu Klienta.

Kompletne rozwiązania programistyczne

Dostarczamy Klientom kompletne, w pełni funkcjonalne, sprawne rozwiązania na bazie dostępnych bibliotek, technologii i komponentów. Na życzenie klienta integrujemy rozwiązania z innymi systemami np. backoffice czy serwisami internetowymi jak np. Facebook. W procesie projektowania uwzględniamy krytyczne wymogi w zakresie otwartej architektury i skalowalności. Kładziemy silny nacisk na zapewnienie wysokiej jakości w różnych aspektach jak ergonomia, wydajność czy bezpieczeństwo.